12-06-13

krantenartikel

http://oi41.tinypic.com/3010gv7.jpg

21:42 Gepost door wally | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

05-06-13

Iedereen beroemd

Ondertussen ook  beroemd geworden

 

http://www.een.be/programmas/iedereen-beroemd/de-figuur-w...

 

 

ook intresse ?

www.eurobilltracker.com/?referer=12343

22:28 Gepost door wally | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

31-12-08

mijlpaal

Gisteren heb ik mijn 40000ste biljet ingegeven en kort daarna kreeg ik mijn 460ste hit. Ik hoop dat ik volgend jaar nog zoveel medewerking krijg van iedereen en ik hoop dat ik op 31/12/2009 mijn 50000ste biljet ingegeven heb.

09:46 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (1) |  Facebook |

16-10-08

top 10 biljetten per land

De 10 van biljetten per land + groei laatste 7 dagen.

 

1Flag for Duitsland Duitsland12.823.012+ 78.847 
2Flag for Finland Finland8.770.417+ 30.050 
3Flag for Nederland Nederland7.828.397+ 31.415 
4Flag for België België6.757.504+ 31.788 
5Flag for Oostenrijk Oostenrijk3.264.364+ 31.996 
6Flag for Portugal Portugal3.061.617+ 44.387 
7Flag for Italië Italië2.976.819+ 19.486 
8Flag for Spanje Spanje1.991.477+ 9.426 
9Flag for Frankrijk Frankrijk1.947.626+ 13.826 
10Flag for Slovenië Slovenië959.295+ 13.983

15:28 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

top 10/ landen

1Flag for Finland Finland28.882+ 29 
2Flag for Duitsland Duitsland21.050+ 24 
3Flag for Nederland Nederland20.299+ 26 
4Flag for België België16.475+ 17 
5Flag for Portugal Portugal11.107+ 2.713 
6Flag for Frankrijk Frankrijk8.767+ 33 
7Flag for Italië Italië6.959+ 9 
8Flag for Spanje Spanje6.109+ 19 
9Flag for Oostenrijk Oostenrijk4.102+ 3 
10Flag for Slovenië Slovenië3.908+ 200 

 

Dit is de top 10 vand de landen mat de groei van de laatste 7 dagen . Opmerkelijk is de enorme explosie in Portugal

15:25 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

22-09-08

 

EUROBILLTRACKER BEREIKT 50.000.000 GEREGISTREERDE EUROBILJETTEN

Parijs, Frankrijk -- 18 september 2008 -- De top Eurobilltrackersite kondigt aan dat ze nu meer dan 50.000.000 eurobiljetten volgt. Deze biljetten werden geregistreerd door gebruikers van verschillende landen, voornamelijk van de eurozonelanden.
Het 50 miljoenste biljet was een Duits 5 eurobiljet dat werd teruggevonden in het Nederlandse Leeuwarden.

Het idee achter de website is heel erg eenvoudig: Zien hoe dat de biljetten reizen rond de wereld en het geven van enig idee waar de biljetten van de gebruikers zijn geweest en waar ze naartoe gaan. Een meer wetenschappelijke aspect is het gedeelte van de site waar maandelijke grafieken tonen hoeveel vreemde biljetten in elk land zijn. Om dit kunnen op te volgen geeft elke gebruiker in waar zij het biljet hebben gekregen. Als het biljet al in de database is, dan krijgen zij en ook de vorige eigenaar(s) van het biljet een melding via email.

Het succes van de site in zoveel Europese landen is waarschijnlijk te danken aan het feit dat de site onmiddellijk van bij de start in verschillende talen werd ontwikkeld. Dankzij een groep van vertalers die vrijwillig hun tijd en moeite in het project steken, is de website beschikbaar in alle talen van de euro-zone.

Eurobilltracker.com is een schitterend voorbeeld van Europese Gemeenschapsgevoel. Het werd gemaakt door een Fransman, verder ontwikkelt door een Finse programmeur en een Duitse webmaster en meer dan 80 vrijwilligers uit alle eurolanden helpen mee. Recent hebben zij een non-profit stichting gemaakt met directieleden uit elk van de eurozonelanden.

De site heeft een levendige Europese gemeenschap. In Augustus hebben ze elkaar ontmoet op een internationale meeting in het Sloveense Ljubljana. De jaren ervoor gingen ze naar Brussel (België), Helsinki (Finland), Amsterdam (Nederland) en Berlijn (Duitsland).

----
OVER

http://WWW.EUROBILLTRACKER.COM



* Informatie over eurobilltracker.com is beschikbaar op

http://www.eurobilltracker.com



* Verspreiding van de eurobiljetten is beschikbaar op

http://www.eurobilltracker.eu/diffusion



* De Eurobilltracker website is geinspireerd op de Where's George website (

http://www.wheresgeorge.com

). De eurobilltracker.com ging on line op 1 januari 2002 samen met de introductie van de Euro in de eurozonelanden.

* Project Statistieken op 19 september, 2008:
130 706 gebruikers
50 000 000 eurobiljeten voor een waarde van 1 029 993 360 EUR
229 566 dubbele ingaves

17:10 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

14-08-08

 

Heb je ook zin om mee te doen ? Klik dan op bovenstaande banner , het kost niets en je hebt geen verplichtingen.

18:29 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

22-07-08

Hoera

Vandaag mijn vijde EBT verjaardag

08:08 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

03-06-08

 

hier heb ik overal biljetten achtergelaten

decoration

18:04 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

waar zijn mijn biljetten reeds geweest ?

decoration

18:02 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

04-05-08

 

Countries with notes entered (11)
Belgium
Belgium - 32352 (95,7 %)
Germany Germany - 686 (2,0 %)
Netherlands Netherlands - 671 (2,0 %)
Italy Italy - 24 (0,1 %)
France France - 22 (0,1 %)
Spain Spain - 16 (0,0 %)
Luxembourg Luxembourg - 10 (0,0 %)
Portugal Portugal - 7 (0,0 %)
United Kingdom United Kingdom - 7 (0,0 %)
Vatican City Vatican City - 3 (0,0 %)
San Marino San Marino - 2 (0,0 %)

13:39 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

07-04-08

 

Ook zin om met deze leuke hobby te beginnen ? klik op bovenstaande banner en ingeven maar . Ik zou niet opgeven als je na 10 biljetten nog geen hit hebt . Ikzelf beb 790 biljetten moeten wachten voor mijn eerste hit en doordat ik er zoveel ingegeven heb is dat nu 1 hit per 89 biljetten ! 

19:31 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

01-03-08

 

op 29 februari zijn een recordaantal biljetten ingegeven nl 87250, het vorige record was 68738.

Ook waren er een recordaantal hits, 660 tegen 355 eerst.

 

Ook intresse om hier aan mee te werken . Klik op bovenstaande banner.

13:01 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

evolutie hitratio

32360/352 = 91,93
32439/353 = 91,90
32441/354 = 91,90
32462/355 = 91,45
32486/356 = 91,28
32505/357 = 91,06

12:58 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

28-02-08

 

Notes by Country

CountryNotes%
Belgium Z - Belgium 720522,2
 
Germany X - Germany 662220,4
 
Netherlands P - Netherlands 497815,3
 
France U - France 371011,4
 
Spain V - Spain 26288,1
 
Portugal M - Portugal 23237,2
 
Italy S - Italy 21966,8
 
Austria N - Austria 16335,0
 
Finland L - Finland 7292,2
 
Greece Y - Greece 2350,7
 
Ireland T - Ireland 2150,7
 
Total 32474100

Countrynote5 5%note10 10%note20 20%note50 50%note100 100%note200 200%note500 500%
Belgium Z Belgium210818,34948,2127914,6326358,14513,396,478,2
Germany X Germany159513,8281546,8110112,686015,310832,09265,25160,0
Netherlands P Netherlands192116,7147624,57408,578313,9226,52819,989,4
France U France149413,03746,2170819,51021,8288,321,422,4
Spain V Spain7406,4761,3150917,22935,261,821,422,4
Portugal M Portugal166814,550,16357,3140,210,3
Italy S Italy1411,2691,1165518,92574,67020,721,422,4
Austria N Austria115510,03776,3430,5130,2278,053,51315,3
Finland L Finland6525,730,0340,4160,3247,1
Greece Y Greece160,11883,1210,240,151,510,7
Ireland T Ireland350,31392,3250,3140,220,6
Total 1152510060161008750100561910033810014110085100

10:08 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

 

Hit Analysis

Hit top-10: Most kilometres
#Hit dateValHit noteCountriesPlacesKmsDaysHit partner(s)Note number
201.27.03.2007note5Uxxxx9877xxxBelgium Spain Hamont Las Galletas317620> SteDa
23351
059.18.12.2005note5Lxxxx1620xxxFinland Belgium Helsinki Hamont1557199Ville S. >
11282
035.11.07.2005note50Xxxxx3875xxxBelgium Finland Hamont Pori1500115> Nittax
5378
145.25.10.2006note20Xxxxx1222xxxBelgium Spain Hamont Tarragona1167284> alaguliee
12124
347.15.02.2008note20Uxxxx3764xxxItaly Belgium Roma Hamont1165515Pincopallino & Co. >
32273
340.02.02.2008note10Xxxxx4760xxxGermany Italy Weissenthurm Roma1022617> Pincopallino & Co.
15450
284.03.10.2007note20Xxxxx4870xxxSlovenia Belgium Kranj Hamont851133meki >
28899
331.12.01.2008note10Pxxxx1054xxxBelgium Austria Hamont Wien846384> Deathrow666
21655
247.14.08.2007note5Zxxxx5564xxxBelgium Germany Hamont Zingst594724> skINMATE
8050
277.21.09.2007note5Xxxxx0581xxxGermany Belgium Fürstenberg Hamont55734MDeen >
28476

Hit top-10: Most days
#Hit dateValHit noteCountriesPlacesKmsDaysHit partner(s)Note number
157.27.11.2006note50Xxxxx5957xxxBelgium Netherlands Hamont Oisterwijck421168> Koen vde
363
165.19.12.2006note50Zxxxx6701xxxBelgium Netherlands Hamont Hoevelaken1021097> embee
970
150.10.11.2006note5Pxxxx1879xxxBelgium Belgium Hamont Heverlee731072> hoppa
901
257.30.08.2007note5Xxxxx8137xxxGermany Belgium Rheinfelden Hamont440916Taka >
27886
207.15.04.2007note10Pxxxx3477xxxNetherlands Belgium Amsterdam Hamont130883thur2a >
24322
013.17.11.2004note5Zxxxx3587xxxBelgium Belgium Hasselt Hamont38831bhoeyb >
3746
214.02.05.2007note20Xxxxx1307xxxBelgium Germany Hamont Neuenkirchen203831> Martin Becker
4721
111.09.08.2006note5Xxxxx0494xxxGermany Germany Nürnberg Remagen301811J.R.K. >
17748
146.28.10.2006note5Zxxxx4896xxxBelgium Belgium Hamont Geel39792> SteDa
2914
168.02.01.2007note5Xxxxx6729xxxGermany Belgium Nürnberg Hamont440790J.R.K. >
21926

10:06 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

02-02-08

 

 

 

Hit ratio by value on note
note5 11258/205 = 54,92 notes/hit
note10 5963/62 = 96,18 notes/hit
note20 8613/50 = 172,26 notes/hit
note50 5573/21 = 265,38 notes/hit
note100 337/2 = 168,50 notes/hit

11:19 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

dit is mijn mooiste hit


decorationhttp://nl.eurobilltracker.eu/notes/?id=17619204

11:16 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

02-01-08

 

Hit ratio by value on note
note5 10933/198 = 55,22 notes/hit
note10 5806/58 = 100,10 notes/hit
note20 8436/50 = 168,72 notes/hit
note50 5488/21 = 261,33 notes/hit
note100 336/2 = 168,00 notes/hit

17:39 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

01-01-08

 

Countries with notes entered (11)
Belgium
Belgium - 29878 (95,9 %)
Germany Germany - 668 (2,1 %)
Netherlands Netherlands - 532 (1,7 %)
Italy Italy - 24 (0,1 %)
France France - 17 (0,1 %)
Spain Spain - 16 (0,1 %)
Luxembourg Luxembourg - 10 (0,0 %)
Portugal Portugal - 7 (0,0 %)
United Kingdom United Kingdom - 7 (0,0 %)
Vatican City Vatican City - 3 (0,0 %)
San Marino San Marino - 2 (0,0 %)

10:48 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

 

Notes by Country

CountryNotes%
Belgium Z - Belgium 709222,8
 
Germany X - Germany 640720,6
 
Netherlands P - Netherlands 481015,4
 
France U - France 349511,2
 
Spain V - Spain 23327,5
 
Portugal M - Portugal 22567,2
 
Italy S - Italy 21486,9
 
Austria N - Austria 15204,9
 
Finland L - Finland 6712,2
 
Greece Y - Greece 2250,7
 
Ireland T - Ireland 2080,7
 
Total 31164100

Countrynote5 5%note10 10%note20 20%note50 50%note100 100%note200 200%note500 500%
Belgium Z Belgium207919,14928,5127615,1318458,04513,496,478,2
Germany X Germany150313,8273747,1107212,784515,410731,89265,25160,0
Netherlands P Netherlands187517,2139524,07228,676013,9226,52819,989,4
France U France137112,63526,1163819,41021,9288,321,422,4
Spain V Spain6075,6731,3135916,12835,261,821,422,4
Portugal M Portugal161314,850,16237,4140,310,3
Italy S Italy1371,3691,2161719,22524,66920,521,422,4
Austria N Austria10559,73666,3410,5130,2278,053,51315,3
Finland L Finland5965,530,1330,4150,3247,1
Greece Y Greece140,11803,1210,240,151,510,7
Ireland T Ireland350,31332,3240,3140,320,6
Total 1088510058051008426100548610033610014110085100

09:47 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

 

Notes by Month

Number of notes by month
2003-07 - 48 (0,2 %) - Average value on note: 18,23
2003-08 - 175 (0,6 %) - Average value on note: 17,91
2003-09 - 234 (0,8 %) - Average value on note: 20,32
2003-10 - 268 (0,9 %) - Average value on note: 36,27
2003-11 - 153 (0,5 %) - Average value on note: 21,47
2003-12 - 162 (0,5 %) - Average value on note: 16,73
2004-01 - 151 (0,5 %) - Average value on note: 18,44
2004-02 - 176 (0,6 %) - Average value on note: 15,65
2004-03 - 187 (0,6 %) - Average value on note: 17,99
2004-04 - 224 (0,7 %) - Average value on note: 17,63
2004-05 - 257 (0,8 %) - Average value on note: 17,43
2004-06 - 348 (1,1 %) - Average value on note: 14,97
2004-07 - 266 (0,9 %) - Average value on note: 16,99
2004-08 - 382 (1,2 %) - Average value on note: 17,02
2004-09 - 284 (0,9 %) - Average value on note: 16,73
2004-10 - 355 (1,1 %) - Average value on note: 14,15
2004-11 - 400 (1,3 %) - Average value on note: 12,47
2004-12 - 434 (1,4 %) - Average value on note: 13,59
2005-01 - 348 (1,1 %) - Average value on note: 14,34
2005-02 - 391 (1,3 %) - Average value on note: 23,48
2005-03 - 160 (0,5 %) - Average value on note: 21,47
2005-04 - 320 (1,0 %) - Average value on note: 27,70
2005-05 - 434 (1,4 %) - Average value on note: 38,76
2005-06 - 293 (0,9 %) - Average value on note: 27,70
2005-07 - 907 (2,9 %) - Average value on note: 31,44
2005-08 - 1213 (3,9 %) - Average value on note: 24,75
2005-09 - 975 (3,1 %) - Average value on note: 22,97
2005-10 - 719 (2,3 %) - Average value on note: 27,37
2005-11 - 540 (1,7 %) - Average value on note: 21,16
2005-12 - 787 (2,5 %) - Average value on note: 25,71
2006-01 - 1039 (3,3 %) - Average value on note: 30,29
2006-02 - 674 (2,2 %) - Average value on note: 23,55
2006-03 - 666 (2,1 %) - Average value on note: 23,68
2006-04 - 830 (2,7 %) - Average value on note: 24,19
2006-05 - 887 (2,8 %) - Average value on note: 23,87
2006-06 - 767 (2,5 %) - Average value on note: 25,59
2006-07 - 958 (3,1 %) - Average value on note: 27,28
2006-08 - 1266 (4,1 %) - Average value on note: 12,90
2006-09 - 1137 (3,6 %) - Average value on note: 12,80
2006-10 - 814 (2,6 %) - Average value on note: 20,88
2006-11 - 565 (1,8 %) - Average value on note: 19,11
2006-12 - 694 (2,2 %) - Average value on note: 28,02
2007-01 - 623 (2,0 %) - Average value on note: 15,41
2007-02 - 715 (2,3 %) - Average value on note: 15,94
2007-03 - 749 (2,4 %) - Average value on note: 19,49
2007-04 - 932 (3,0 %) - Average value on note: 20,59
2007-05 - 703 (2,3 %) - Average value on note: 20,26
2007-06 - 1025 (3,3 %) - Average value on note: 20,16
2007-07 - 461 (1,5 %) - Average value on note: 19,96
2007-08 - 825 (2,6 %) - Average value on note: 15,44
2007-09 - 922 (3,0 %) - Average value on note: 15,35
2007-10 - 772 (2,5 %) - Average value on note: 23,17
2007-11 - 659 (2,1 %) - Average value on note: 19,16
2007-12 - 868 (2,8 %) - Average value on note: 14,03
2008-01 - 22 (0,1 %) - Average value on note: 21,59

09:46 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

 

Notes by Year
Number of notes by year
2003 - 1040 (3,3 %) - Average value on note: 23,54
2004 - 3464 (11,1 %) - Average value on note: 15,66
2005 - 7087 (22,8 %) - Average value on note: 25,92
2006 - 10297 (33,1 %) - Average value on note: 22,17
2007 - 9215 (29,6 %) - Average value on note: 18,18

09:35 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

27-09-07

 

September 2007 is voor mij op EBT gebied een topmaand geweest , 829 biljetten ingegeven en 25 hits. Dat is 1 hit per 33 biljetten . In het totaal heb ik nu 28750 biljetten ingegeven en 282 hits.

Als je niet meedoet kan je geen hits krijgen , ook intresse ? klik hierboven op de banner .

10:15 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (2) |  Facebook |

13-09-07

hits

Summary of Hits

Hits: 271 (187 national, 84 international, 72 moderated)

Normal hits: 266
Triples: 5
Quadruples: 0
Pentuples: 0

Hit ratio: 104,28 notes/hit
Development of hit ratio

Best hit ratio: 104,27 notes/hit
Worst hit ratio: 1490,00 notes/hit
Hit ratio for international hits: 336,44 notes/hit

Hit finder/maker - giver/getter ratio: 144 - 132 (52,2 % - 47,8 %)

In average a hit has occured every 5,6 days (1514/271)
Current situation: It's been 0 days, 5 notes since last hit.
Next hit should occur at the latest 20.09.2007 (or it's a dry spell Smile)

Max number of notes between hits: 918
Min number of notes between hits: 0

Max number of days between hits: 127
Min number of days between hits: 0

In average hit notes travelled 175,6 days
Average travelling days by hit

Longest duration: 1168 days
Shortest duration: 0 days

Average travelling distance: 94,4 kilometres
Average travelling distance by hit

Greatest distance: 3176 kilometres
Smallest distance: 0 kilometres

Hit/hitless days: 226 - 1289 (14,92 % - 85,08 %)
Longest period of consecutive hit days: 7 days (11 hits, 07.09.2007-13.09.2007)
Current consecutive hit days: 7 days (11 hits, 07.09.2007-13.09.2007)
Longest period without hits: 126 days (13.11.2003-17.03.2004)
Current period without hits: 0 days

Consecutive hit days
StartedEndedDaysHits
12007-09-072007-09-13711
22007-08-202007-08-2568
32006-10-172006-10-2266
42007-04-142007-04-1745
52006-07-162006-07-1944
62007-03-062007-03-0835
72006-08-212006-08-2334
82005-07-032005-07-0533
92007-07-312007-08-0233
102006-09-022006-09-0324
112007-06-032007-06-0424
122005-12-172005-12-1823
132007-06-292007-06-3023
142007-08-112007-08-1223
152004-03-182004-03-1922
162005-02-242005-02-2522
172005-08-132005-08-1422
182005-10-162005-10-1722
192006-04-082006-04-0922
202006-05-082006-05-0922
Display limit: 2 consecutive days. Max 20 items displayed.

Consecutive hitless days
StartedEndedDaysHits
12003-11-132004-03-171260
22003-07-222003-11-111130
32004-04-012004-07-131040
42005-03-022005-04-23530
52004-12-112005-01-31520
62004-08-232004-10-10490
72005-06-052005-07-02280
82004-10-212004-11-16270
92005-10-182005-11-06200
102005-07-262005-08-12180
112005-08-292005-09-15180
122006-03-012006-03-16160
132006-05-212006-06-05160
142007-02-182007-03-05160
152004-11-202004-12-04150
162006-06-172006-07-01150
172004-08-042004-08-17140
182005-12-282006-01-10140
192005-02-022005-02-13120
202007-05-102007-05-21120
Display limit: 2 consecutive days. Max 20 items displayed.

Hit ratio by value on note
note5 9521/158 = 60,26 notes/hit
note10 5417/52 = 104,17 notes/hit
note20 7628/39 = 195,59 notes/hit
note50 5189/20 = 259,45 notes/hit
note100 299/2 = 149,50 notes/hit

Average travel days by value on note
note5 28360/158 = 179,49 days/hit
note10 8976/52 = 172,62 days/hit
note20 7434/39 = 190,62 days/hit
note50 5496/20 = 274,80 days/hit
note100 225/2 = 112,50 days/hit

Average kilometres by value on note
note5 17589/158 = 111,32 kilometres/hit
note10 4858/52 = 93,42 kilometres/hit
note20 4754/39 = 121,90 kilometres/hit
note50 3360/20 = 168,00 kilometres/hit
note100 212/2 = 106,00 kilometres/hit

Hits by printer/countrycode on note
Belgium Belgium T/Z - 59 (21,8 %)
Germany Germany P/X - 43 (15,9 %)
Netherlands Netherlands G/P - 40 (14,8 %)
France France L/U - 29 (10,7 %)
Portugal Portugal U/M - 27 (10,0 %)
Germany Germany R/X - 16 (5,9 %)
Austria Austria F/N - 13 (4,8 %)
Spain Spain M/V - 12 (4,4 %)
Italy Italy J/S - 9 (3,3 %)
Germany Netherlands P/P - 8 (3,0 %)
Ireland Ireland K/T - 5 (1,8 %)
France Finland E/L - 3 (1,1 %)
Finland Finland D/L - 2 (0,7 %)
Greece Greece N/Y - 2 (0,7 %)
Austria Germany F/X - 1 (0,4 %)
Netherlands France G/U - 1 (0,4 %)
Italy Portugal J/M - 1 (0,4 %)

Frequent hit partnerHits% of all hits
SteDa207,2
Bike207,2
bhoeyb114,0
jaak w103,6
rikkie3382,9
ans72,5
sloeber10072,5
vermeer62,2
dutmala62,2
therese51,8
veertje6651,8
hoppa51,8
guardian6751,8
vegust51,8
+ ++ Herjan ++ +41,4
BaliBennie41,4
Redrabbit & C31,1
karelm31,1
ZjonBelz31,1
~>IKKE<~31,1
MM8_NL31,1
aardschok.net31,1
alice1131,1
J.R.K.31,1
belbuck20,7
Hailtotheking20,7
rufus5020,7
Josephus20,7
plouf20,7
Ralf_ebt20,7
de-jo20,7
Jormeidt Allochtre20,7

(Altogether hits with 140 different users.)

Hits with TOP-200 users (34/200)
#UserHits
 1 Netherlands.gif ans7
 2 Belgium.gif hoppa5
 3 Netherlands.gif vermeer6
 5 Germany.gif J.R.K.3
 8 Belgium.gif bhoeyb11
 9 Germany.gif Spanier_201
 13 Belgium.gif de-jo2
 16 Netherlands.gif Euroblaster1
 20 Netherlands.gif Fons1
 22 Netherlands.gif Elmo1
 25 Netherlands.gif cornjac1
 29 Netherlands.gif Hailtotheking2
 33 Germany.gif MM8_NL3
 35 Belgium.gif happyfew21
 41 Germany.gif Kai0501
 43 Belgium.gif sloeber1007
 45 Finland.gif Nittax1
 46 Netherlands.gif Ralf_ebt2
 47 Belgium.gif SteDa20
 53 Belgium.gif BaliBennie4
 61 Belgium.gif Erik B.1
 70 Belgium.gif jovada1
 72 Belgium.gif karelm3
 77 Belgium.gif Josephus2
 93 Netherlands.gif Henk Draijer1
 96 Germany.gif igl641
 102 Belgium.gif ~IKKE~3
 103 Belgium.gif texacoboy1
 108 Belgium.gif + ++ Herjan ++ +4
 125 Netherlands.gif arjan van slooten1
 174 France.gif nico131
 178 Belgium.gif wally2cv271
 182 Netherlands.gif Sneakster1
 192 Belgium.gif nicky.w1

Hits with same kilometres and days
8 - 8
0 - 0 not included

Generated 2007-09-13 19:25:26 (by NIG version 1.64)

19:41 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

hitratio/waarde

Hitratio is het aantal biljetten/aantal hits

Hit ratio by value on note
note5 9521/158 = 60,26 notes/hit
note10 5417/52 = 104,17 notes/hit
note20 7628/39 = 195,59 notes/hit
note50 5189/20 = 259,45 notes/hit
note100 299/2 = 149,50 notes/hit

 

19:39 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

26-08-07

 

Aantal interessante hits : 255
Aantal ingegeven biljetten : 27.818

Stand internationaal : 176
Stand nationaal : 24
Stand stad : 1 
 
Waarde van de ingegeven biljetten : 600.065 €
Gemiddelde waarde per ingegeven biljet : 21.57 €

Verdeling per waarde
5 €   9.335   46.675 €
10 €   5.301   53.010 €
20 €   7.534   150.680 €
50 €   5.152   257.600 €
100 €   290   29.000 €
200 €   133   26.600 €
500 €   73   36.500 €

10:19 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

 

ountry

CountryNotes%
Belgium Z - Belgium 677024,3
 
Germany X - Germany 595721,4
 
Netherlands P - Netherlands 437115,7
 
France U - France 297710,7
 
Portugal M - Portugal 20967,5
 
Italy S - Italy 19497,0
 
Spain V - Spain 16185,8
 
Austria N - Austria 11714,2
 
Finland L - Finland 4891,8
 
Greece Y - Greece 2110,8
 
Ireland T - Ireland 1950,7
 
Total 27804100

Countrynote5 5%note10 10%note20 20%note50 50%note100 100%note200 200%note500 500%
Belgium Z Belgium200221,54738,9126116,7297857,84114,196,868,2
Germany X Germany140215,0254448,098213,080115,69633,18664,74663,0
Netherlands P Netherlands171618,4121723,06658,871813,9206,92821,179,6
France U France109211,72905,5146419,41012,0269,021,522,7
Portugal M Portugal148415,950,15947,9120,210,3
Italy S Italy1201,3671,3147719,62294,45318,310,822,7
Spain V Spain2973,2691,397713,02665,251,721,522,7
Austria N Austria7468,03416,4380,5130,3217,243,0811,0
Finland L Finland4234,530,1280,4150,3206,9
Greece Y Greece130,11683,2200,340,151,710,8
Ireland T Ireland310,31242,3240,3140,320,7
Total 932610053011007530100515110029010013310073100

10:17 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

12-08-07

weer 2 hits

Vandaag weer goed aan t ingeven wat resulteerd in 2 hits:

http://www.eurobilltracker.com/notes/?id=25888502

http://www.eurobilltracker.com/notes/?id=23396264Geldgezicht

14:15 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

22-07-07

4 Jaar

Vandaag 4 jaar geleden ben ik begonnen met EBT, in het begin onschuldig , door de duur gaf ik meer en meer biljetten in nu zit ik aan 26946 biljetten.

12:29 Gepost door wally in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |